• +90 232 486 68 44
  • proje@dokugroup.com

Doku İnşaat

1974 yılında ticari hayatına başlayan Doku Grubu, bugün inşaat, sanayi ve enerji sektörlerinde Türkiye ekonomisine katkı vermeye devam etmektedir.Türkiye’nin birçok şehrine yayılmış faaliyetlerinin yanı sıra Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika kıtalarında sektör faaliyetlerini her geçen gün arttırmaktadır.

Türk inşaat ve taahhüt sektörüne yaptığı büyük katkıları, gurur verici referansları olan Doku İnşaat, köklü şirket kültürü, tecrübeli kadrosu ve güçlü makina parkı ile Türkiye’de okul, hastane, cezaevi, fuar merkezi, endüstriyel tesis, ticaret merkezleri ve lüks konut projeleri gibi birçok büyük projeyi başarıyla gerçekleştirmiş ve Türkiye’yi modern mimariler ile donatmıştır.

Doku İnşaat yarım asırlık geçmişi ile inşaat sektöründe tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Uygulamalar daima birinci sınıf malzeme kullanılarak titiz işçilikle gerçekleştirilmiştir. Kalitenin  yükselmesi amaç edinilmiştir. Teknolojiler yakından takip edilerek, sürekli uygulamalarda yeni teknolojiler uygulanmaktadır. (CE – TSE - EN ISO 9001 - 2008, OHSAS 18001 - 2007, ISO 14001 – 2004) Standartlarına uygun malzemeler kullanılıp, kalite hedefi sürekli kar hedefinin önünde tutulmaktadır.