• +90 232 486 68 44
  • proje@dokugroup.com

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli Çalışma arkadaşlarım,
1974 yılında inşaat taahhüt işleri ile başlayan firmamız sizlerin çalışma desteğinizle bugün, dünya çapında iş yapan bir şirketler grubuna dönüştü. Ben bir hayal kurmuştum. Bu hayalimi gerçekleştiren sizlere bu mesajı yazarken, geçmişimizi hatırlıyorum.

Köklü bir geçmişi yaratan nedir? inançtır. Doku Grup, bir inanç hikayesidir. Değerli çalışma arkadaşlarım, size vereceğim öğüt, hedeflerinizi yüksek tutun. Sağlam adımlarla hedefinize ilerlerken teknolojiden yararlanın. Çağımızın bilgi çağı olduğunu hiç aklınızdan çıkarmayan. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda güçlendikçe, tek gücün bilgi olduğunu lütfen unutmayın.

Başarı tesadüfi değildir. Bilginiz, çalışkanlığınız ve işinize gösterdiğiniz titizlik başarının anahtarıdır. Kaliteyi çalışma hayatında en üste koyun. Onun oradan düşmemesi için var gücünüzle çalışın. İstihdam yaratmak kolay değildir. Hepinizin ailesini kendi ailem gibi düşünürüm. Gece gündüz demeden var gücünüzle çalıştığınız ve Doku Grup’u hep ileriye götürdüğünüz için teşekkür ederim.

Yönetim Kurulu Başkanı